ŚLEDŹ NAS

REFERENCJE


 • Łazarski

  Uczelnia Łazarskiego

   Z Golden Media współpracujemy przy wdrażaniu strategii online dla serwisów Uczelni. Agencja jest odpowiedzialna za prowadzenie działań z zakresu SEM oraz analityki internetowej. Polecamy współpracę z ekspertami Golden Media.

  Agata Gołuchowska, Koordynator ds. mediów własnych
 • Deni Cler.eu

  Golden Media zaplanowała strategię oraz zrealizowała skuteczne kampanie sprzedażowe promujące najnowsze kolekcje Deni Cler.

  Agata Romaniuk, Digital Manager
 • FBK

  FBK

  Fidem Finanse współpracuje z Golden Media od maja 2009 roku w zakresie generowania leadów dla swoich Klientów. Dotychczasowa współpraca pozwala mi z pełnym przekonaniem polecić Golden Media jako rzetelnego i godnego zaufania Partnera.

  Tomasz Gawroński, Dyrektor Marketingu
 • mikroporady

  Mikroporady.pl

  Polecamy Golden Media jako specjalistów w kampaniach efektywnościowych. Wskaźnik rejestracji w serwisie wzrósł o 450% dzięki optymalizacji i wskazówkom agencji.

  Katarzyna Tokarska, Prezes Fundacji Akademia Liderów Innowacji i Przedsiębiorczości
 • PZU Lietuva

  PZU Lietuva

  Golden Media was an excellent choice as the SEM agency for our lead acquisition activities.
  We highly recommend Golden Media employees for their knowledge and professional attitude.

  Rimtas Vaitkunskas, Head of New sales channels
 • PREGOFINANCE

  Prego S.A.

  Dzięki optymalizacji kampanii przez Golden Media, zwrot z inwestycji (ROI) wyniósł 350%. Pełna dyspozycyjność i zaangażowanie pracowników agencji przełożyły się na wymierny wzrost wyników porównywarki

  Prego S.A.
 • talentlab

  TalentLab

  Z przyjemnością możemy polecić usługi agencji SEM Golden Media. Profesjonalne podejście,  uzyskiwane rezultaty oraz bliski kontakt z pracownikami agencji to główne atuty współpracy. Dzięki temu mamy pewność, że nad pozycją serwisu w wyszukiwarkach internetowych ktoś ciągle czuwa.

  Anna Sychowska, Właścicielka
 • CORALCLUB

  Coral Club International

  Współpraca przebiega profesjonalnie, terminowo i w miłej atmosferze. Golden Media to zespół profesjonalistów zaangażowanych w swoją pracę, kreatywnie podchodzących do problemów, których z pełnym przekonaniem możemy polecić jako niezawodnego partnera w marketingu internetowym.

  Rafał Woźniak, e-Commerce Manager Director