Google Ads

Budujemy Marki
w Internecie

Promujemy Marki z pasji do tworzenia rzeczy doskonałych. Pomagamy naszym klientom i partnerom budować ich pozycję w internecie.
Golden Media
Dlaczego warto nam zaufać?

Mamy wiedzę
i doświadczenie

Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w reklamie w wyszukiwarkach potwierdzone prestiżowymi certyfikatami Google Certified Partner oraz konsultantów sieci Ad Kontekst. Specjalizujemy się w obsłudze Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MŚP) – Nasi specjaliści pomogli odnieść sukces ponad 500 klientom !

Działamy skutecznie

Wiemy jak ważne są dla klienta wymierne korzyści – wiemy też jak je osiągnąć. Właśnie dlatego pobieramy opłaty tylko za efekt. Chcemy żebyś wiedział za co płacisz. Twoje cele są naszymi celami !

Jesteśmy elastyczni

Każdego klienta traktujemy indywidualnie tak jak my chcielibyśmy być obsłużeni. Uważamy, że aby reklama odniosła sukces należy dokładnie poznać potrzeby i oczekiwania klienta. Dużo czasu poświęcamy na opracowanie indywidualnej strategii działań, wspólnie z Tobą określamy cele promocji i narzędzia do ich realizacji.

Rozwijamy się

Nie spoczywamy na laurach – nasze motto to „Zawsze być o krok przed konkurencją”. Wyznajemy zasadę, że jeśli stoisz w miejscu to cofasz się w rozwoju. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą. Aktywnie uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach aby jako pierwsi móc zaoferować naszym klientom nowatorskie usługi.

Zatrudniamy fachowców

Golden Media to grono wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Nasi pracownicy posiadają prestiżowe certyfikaty które potwierdzają ich kompetencje oraz niezbędne doświadczenie w zakresie reklamy w wyszukiwarkach. Inwestycje w kapitał ludzki to nasz najwyższy priorytet.

Mamy misję

Naszą misją jest długofalowe świadczenie klientom usług najwyższej jakości w zakresie marketingu internetowego przy zachowaniu profesjonalnej obsługi. Zadowolenie i sukces klienta jest naszym najważniejszym celem.

ZNAMY POTRZEBY NASZYCH KLIENTÓW

Pomagamy naszym partnerom budować pozycję w internecie

Współpracujemy zarówno z małymi jak i dużymi firmami. Dzięki zdobytemu doświadczeniu potrafimy aktywnie słuchać i znajdować najlepsze rozwiązania zarówno dla lokalnych usługodawców jak i firm działających na rynku krajowym i międzynarodowym.

Scroll to Top