GoldenMedia-logo

ZADZWOŃ DO NAS! TEL. 531 27 28 77

Odbierz Darmowe 375
na testową kampanię

Daj się zauważyć w internecie! Sprawdź skuteczność kampanii Google Ads i bądź widoczny. Wydaj minimum 375 zł, a otrzymasz dodatkowe 375 zł gratis.

12
12 LAT
DOŚWIADCZENIA
24
24 GODZINY NA DOBĘ
MONITORUJEMY KAMPANIE
12
W 12 KRAJACH
ZREALIZOWALIŚMY KAMPANIE
240
POMOGLIŚMY 240 SKLEPOM
I BIZNESOM INTERNETOWYM

Zamów Darmową Konsultację

Zalety reklamy Google Ads

Stały wgląd do statystyk

Wiele kanałów reklamowych

Pełna kontrola budżetu reklamowego

Możliwość dokładnego targetowania

Jasne metody rozliczeniowe

W ramach reklamy Google Ads można reklamować się w wielu kanałach

Działania

 • Google Ads
 • Google Display Network
 • Remarketing
 • Facebook
 • Instagram
 • LinkedIn
 • Google Analytics
 • Mapy Ciepła
 1. ustalamy
  cele kampanii
 2. przygotowujemy strategię i dobieramy najefektywniejsze narzędzia
 3. analizujemy
  i optymalizujemy działania
 4. obserwujesz
  wzrost sprzedaży Twoich produktów
  i usług

O nas

Promujemy Marki z pasji
do tworzenia rzeczy doskonałych.
Pomagamy naszym klientom
i partnerom budować
ich pozycję w internecie.

MAMY WIEDZĘ
I DOŚWIADCZENIE

Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w reklamie w wyszukiwarkach potwierdzone prestiżowymi certyfikatami Google Certified Partner oraz konsultantów sieci Ad Kontekst. Specjalizujemy się w obsłudze Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MŚP) – Nasi specjaliści pomogli odnieść sukces ponad 500 klientom!

DZIAŁAMY
SKUTECZNIE

Wiemy jak ważne są dla klienta wymierne korzyści – wiemy też jak je osiągnąć. Właśnie dlatego pobieramy opłaty tylko za efekt. Chcemy żebyś wiedział za co płacisz. Twoje cele są naszymi celami!

JESTEŚMY
ELASTYCZNI

Każdego klienta traktujemy indywidualnie tak jak my chcielibyśmy być obsłużeni. Uważamy, że aby reklama odniosła sukces należy dokładnie poznać potrzeby i oczekiwania klienta. Dużo czasu poświęcamy na opracowanie indywidualnej strategii działań, wspólnie z Tobą określamy cele promocji i narzędzia do ich realizacji.

ROZWIJAMY SIĘ

Nie spoczywamy na laurach – nasze motto to „Zawsze być o krok przed konkurencją”. Wyznajemy zasadę, że jeśli stoisz w miejscu to cofasz się w rozwoju. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą. Aktywnie uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach aby jako pierwsi móc zaoferować naszym klientom nowatorskie usługi.

ZATRUDNIAMY
FACHOWCÓW

Golden Media to grono wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Nasi pracownicy posiadają prestiżowe certyfikaty które potwierdzają ich kompetencje oraz niezbędne doświadczenie w zakresie reklamy w wyszukiwarkach. Inwestycje w kapitał ludzki to nasz najwyższy priorytet.

MAMY MISJĘ

Naszą misją jest długofalowe świadczenie klientom usług najwyższej jakości w zakresie marketingu internetowego przy zachowaniu profesjonalnej obsługi. Zadowolenie i sukces klienta jest naszym najważniejszym celem.

ZNAMY POTRZEBY
NASZYCH KLIENTÓW

Współpracujemy zarówno z małymi jak i dużymi firmami. Dzięki zdobytemu doświadczeniu potrafimy aktywnie słuchać i znajdować najlepsze rozwiązania zarówno dla lokalnych usługodawców jak i firm działających na rynku krajowym i międzynarodowym.

Referencje

Dzięki działaniom optymalizacyjnym Golden Media liczba zapytań od przewoźników wzrosła o 250%. Wybór skutecznych narzędzi oraz dyspozycyjność i zaangażowanie pracowników przełożyły się na wyniki znacznie wyższe niż oczekiwaliśmy.

Łukasz Wyrzykowski
Branch Manager
MAGTRANS Sp. z o. o.

Z Golden Media współpracujemy przy wdrażaniu strategii online dla Centrum Kształcenia Podyplomowego. Agencja jest odpowiedzialna za kompleksowe prowadzenie działań z zakresu SEM oraz Social Media Polecamy współpracę z ekspertami Golden Media.

Sylwia Chojnacka-Jabłońska
Specjalista ds. marketingu
Centrum Kształcenia Podyplomowego
Uczelnia Łazarskiego

Polecam Golden Media jako kreatywną agencję, ze strategicznym, nastawionym na wyniki oraz elastycznym podejściem do zadań. Współpraca w zakresie Google Ads oraz Social Media owocuje w postaci widocznego wzrostu zapytań od klientów biznesowych.

Sebastian Andruszczak
Sales and Marketing Director
YieldPlanet S.A.

Klienci

DENI CLER logo DIMAQ logo michal gmitruk logo ŁAZARSKI logo PITax.pl logo FOR SURE VACO logo NOR DKAPP logo OpenOptyk logo Yield Planet logo Moduo Gardens logo Mikroporady logo Abiline logo

Kontakt

ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA

ul. Waszczyka 5 lok. 17, 65-664 Zielona Góra
tel. 68 300 02 23
kontakt@goldenmedia.pl
REGON: 142085360
NIP: 9291655896