ŚLEDŹ NAS

WEB BANNERS CAMPAIGNS
KAMPANIE BANEROWE W SIECI REKLAMOWEJ

Reklama graficzna

Reklama graficzna (tzw. display) w internecie pomaga budować wizerunek, przedstawiać produkt lub usługę oraz zwiększać sprzedaż. Można ją kupować w różnych modelach, płacąc za wyświetlenie, za kliknięcie, czy wręcz za wygenerowaną przez reklamę sprzedaż. W planowaniu kampanii reklamowych dla naszych Klientów koncentrujemy się przede wszystkich na modelach efektywnościowych, wykorzystując sprawdzone powierzchnie reklamowe w sieciach reklamowych.

Reklama graficzna (tzw. display)

Sieć reklamowa Google to miliony witryn, filmów i aplikacji, w tym Gmail i Youtube, w których można wyświetlać reklamy tekstowe, graficzne i wideo. Dociera do ponad 83% unikalnych użytkowników internetu z całego świata (źródło: DoubleClick Ad Planner).

  1. Kampanie reklamowe w sieci reklamowej GDN sprawdzają się zarówno przy działaniach sprzedażowych, jak i wizerunkowych.
  2. Reklamy mogą być kierowane do różnych odbiorców za pomocą wielu metod targetowania: kontekstowo, demograficznie, wg zainteresowań użytkowników, a nawet wybierając konkretne serwisy internetowe.
  3. W sieci GDN możliwe są również kampanie reklamowe oparte o tzw. remarketing, czyli ponowne dotarcie z komunikatem reklamowym do internautów, których przyciągnęliśmy na swoją stronę internetową.
CONTACT FORM