ŚLEDŹ NAS

WHAT WE DO?
Golden Media is an interactive agency with years of experience in providing online marketing services. With individual approach to each client, we are able to build the most effective form of promotion of your brand .

REFERENCJE


  • Łazarski

    Uczelnia Łazarskiego

     Z Golden Media współpracujemy przy wdrażaniu strategii online dla serwisów Uczelni. Agencja jest odpowiedzialna za prowadzenie działań z zakresu SEM oraz analityki internetowej. Polecamy współpracę z ekspertami Golden Media.

    Agata Gołuchowska, Koordynator ds. mediów własnych
  • mikroporady

    Mikroporady.pl

    Polecamy Golden Media jako specjalistów w kampaniach efektywnościowych. Wskaźnik rejestracji w serwisie wzrósł o 450% dzięki optymalizacji i wskazówkom agencji.

    Katarzyna Tokarska, Prezes Fundacji Akademia Liderów Innowacji i Przedsiębiorczości
  • PZU Lietuva

    PZU Lietuva

    Golden Media was an excellent choice as the SEM agency for our lead acquisition activities.
    We highly recommend Golden Media employees for their knowledge and professional attitude.

    Rimtas Vaitkunskas, Head of New sales channels
  • PREGOFINANCE

    Prego S.A.

    Dzięki optymalizacji kampanii przez Golden Media, zwrot z inwestycji (ROI) wyniósł 350%. Pełna dyspozycyjność i zaangażowanie pracowników agencji przełożyły się na wymierny wzrost wyników porównywarki

    Prego S.A.
  • talentlab

    TalentLab

    Z przyjemnością możemy polecić usługi agencji SEM Golden Media. Profesjonalne podejście,  uzyskiwane rezultaty oraz bliski kontakt z pracownikami agencji to główne atuty współpracy. Dzięki temu mamy pewność, że nad pozycją serwisu w wyszukiwarkach internetowych ktoś ciągle czuwa.

    Anna Sychowska, Właścicielka
  • CORALCLUB

    Coral Club International

    Współpraca przebiega profesjonalnie, terminowo i w miłej atmosferze. Golden Media to zespół profesjonalistów zaangażowanych w swoją pracę, kreatywnie podchodzących do problemów, których z pełnym przekonaniem możemy polecić jako niezawodnego partnera w marketingu internetowym.

    Rafał Woźniak, e-Commerce Manager Director
  • FBK

    FBK

    Fidem Finanse współpracuje z Golden Media od maja 2009 roku w zakresie generowania leadów dla swoich Klientów. Dotychczasowa współpraca pozwala mi z pełnym przekonaniem polecić Golden Media jako rzetelnego i godnego zaufania Partnera.

    Tomasz Gawroński, Dyrektor Marketingu
Kompleksowa strategia marketingowa dla Twojej firmy.

Contact Form

Have You question? We help You find answer!
Check out, what You gain cooperate with Golden Media.


MAIN OFFICE - WARSAW

LOCAL OFFICE - ZIELONA GÓRA